1977 yılında Konya’da  küçük alanda üretimine başlayan Değirmencioğlu Makine,  yıllar geçtikçe edindiği tecrübe ve müşterilerinden aldığı destek ile önce 6.000 m2 sonra da 20.000 m2 alana sahip modern binasında  üretim faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

   Her zaman müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımla faaliyetlerine devam eden    Değirmencioğlu Makine,   dünya genelinde 40’dan fazla ülkeye ihracat yapmıştır. Geçmişten bu güne kadar 700’den fazla projeyi sorunsuz bir şekilde aktif hale getirmiştir. Bu projeler içerisinde Un Değirmen Fabrikası-Mısır Değirmen Fabrikası-Irmik Değirmen Fabrikası ve Yem Değirmen Fabrikası yer almaktadır.

   Yurtdışında da kalitesini kurduğu fabrikalar ile ispat etmeyi başaran Değirmencioğlu Makine 2007 yılında “Milltech” markasının tescilini de alarak yurt dışı pazarında satışlarını hızlandırdı. Değirmencioğlu Makine “milltech “ markası ile geniş ürün yelpazesine sahip olarak her an yeterli  stok kapasitesi ile ihtiyaçlara hızlı bir şekilde karşılık vermektedir.

   Dünyanın ihtiyaçlarını sürekli gözlemleyen ve buna yönelik çalışmalar yürüten   Değirmencioğlu Makine,    bu doğrultuda  “ DYM “  markası ile yem üretim sektöründe de adından çokça bahsettirmeyi  başarmıştır.

Endüstri 4.0 kapsamında alt yapı çalışmalarına başlanmış,  buna bağlı olarak kısa orta ve uzun vadeli stratejiler oluşturulmuştur.

Fabrikanın bu vizyonuna bağlı olarak firma içi ve dışından eğitimlere azami önem verilerek yetkinlikler artırılmakta toplam kalite bilinci ile satışdan üretime tüm alanlarda dijital dönüşüm çalışmaları yapılmaktadır.

Teknoloji ve tecrübe ile birlikte Değirmen Makinaları üretimi ve Anahtar Teslim Değirmen Tesisi kurulumu alanında dünyada öncü şirketler arasında yer almaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ

TÜMÜNÜ GÖR

TEKNİK DESTEK

TEKNİK DESTEK

Yüzlerce çeşit ürün dünya'nın en iyi markalarından birisi olan MILLTECH’in farkı ve kalitesi ile sizlerle buluşuyor.

Whatsapp Destek Hattı +90 (530) 253 67 70

DESTEK