Danimarka, Ermenistan, Gürcistan, Rusya Federasyonu, Kazakistan, Özbekistan, İran, Irak, Mısır, Cezayir, Fas, Sudan, Moritanya, DC Kongo, Namibya gibi ülkelere değirmen makinesi üretmektedir. Değirmencioğlu, müşteri ilişkilerinde her zaman oldukça titiz davranmıştır. Siz müşterilerini memnun etmek adına burada kaldığınız süre boyunca sizi en iyi şekilde ağırlar ve misafirperver bir ev sahibi olarak üzerine düşen her şeyi eksiksiz yerine getirir.

Kuruluşundan bugüne kadar her koşulda yatırımı kendine ilke edinen firmamız, 5i mühendis 45 personeli ile 6000 m² kapalı alanda üretimine devam ederken.  Organize Sanayiinde 16.000 m2  si kapalı alan olmak üzere toplam 20.000 m2 olan yeni ve modern son teknoloji ile donatılmış fabrika binasına geçiş yaparak üretim faaliyetlerine devam etmektedir.. Her türlü olasılığa karşı hazır bulunan Değirmencioğlu, fabrikanızın üretim aşamasında yaşayabileceği herhangi bir olumsuzluğa karşı ihtiyaç duyabileceğiniz ürünlerin stoğuna da sahiptir. Makinelerinizi, kullanma talimatlarına dikkat ederek çalıştırdığınız takdirde, hiçbir bakım yaptırmadan uzun yıllar kullanabilirsiniz. Dünyayla aynı anda gelişim gösteren Değirmencioğlu, sizinle tüketicileriniz arasında en sağlam köprüdür. 

Değirmencioğlu Makina tescilli " Milltech " markası ile tüm dünya için üretimlerini hızla ve güven ile sürdürmektedir.

 

DEGPA Değirmen Pazarlama Dış Ticaret LTD. ŞTİ. 2002 yılının 10 Eylül'ünde DEĞİRMENOĞLU Makine Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. bünyesinde kurulmuştur. DEGPA şirketi her nevi un, yem, bulgur fabrikaları makineleri, ziraat makineleri ile benzeri makineleri yedek parçaları ve aksamlarını ithalat, ihracat ve temel ticaretini yapar. Ayrıca inşaat malzemeleri, elektrik malzemeleri ve her nevi mal ve hizmetlerin yurt içinde ve yurt dışında dağıtımını sevk ve ulaşımını yapar. DEGPA çalışanları yoğun biçimde araştırmalarını sürdürmektedir, yoğunluk olarak günümüzde Danimarka, Ermenistan, Gürcistan, Rusya Federasyonu, Kazakistan, Özbekistan, İran, Irak, Mısır, Cezayir, Fas, Sudan, Moritanya, DC Kongo, Namibya gibi ülkeler ile çalışma sürdürmektedir.

Ahmet BACAK Genel Müdür
Mustafa SARICA Genel Müdür
Mustafa BACAK Genel Müdür Yardımcısı
Abdulkadir ÖZARPA Fabrika Müdürü
Emre BACAK

Üretim Müdürü 

Osman EKEN

Kılıçarslan ALADAĞ

Üretim ve Planlama Mühendisi

Teknik Departmanı

Hüdaverdi ERDOĞAN Muhasebe Müdürü
Hedayatullah YUSUFİ Dış Ticaret Departmanı
Maksim ROZYYEV Dış Ticaret Departmanı
Sümeyra ÖZKAN Dış Ticaret Departmanı
Celalettin ATEŞ Kalite Güvence Müdürü

Misyon; Degpa misyonu müşteri memnuniyetine odaklanarak ülkemizin rekabet gücünü ve refahını artırmak ve sürekli kılmak, uluslararası markalarla rekabet edebilen, ürün ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen, topluma ve çevreye katkı sağlayan bir grup olmak, ulusal önceliklerimiz doğrultusunda bilim ve teknoloji politikaları geliştirmek, bunları gerçekleştirecek altyapı ve araçları oluşturmaya katkı sağlamak, araştırma ve geliştirme faaliyetlerini desteklemek ve yürütmek, bilim ve teknoloji kültürü oluşturmakta öncü rol oynamaktır.

Vizyon; Toplumumuzun yaşam kalitesinin artmasına ve ülkemizin sürdürülebilir gelişmesine hizmet eden, bilim ve teknoloji alanlarında yenilikçi, yönlendirici, katılımcı ve paylaşımcı bir kurum olmak