En İyi Projeler Arasına Girdik.

 Endüstri 4.0  hazırlıklarına hız veren firmamız ;  KOSGEB KOBİGEL 4.Sanayii Devrimine Hazırlık konulu proje hazırladı. Toplam 8000 proje içerisinden 2040 proje desteklendi. 2040 proje içerisinden ilk 8 proje içerisine girerek kendi alanında en iyi proje olarak seçildi. 

KOSGEB yeni binasında Ankarada ; T.C Başbakanı Sayın Binali Yıldırım ve Sayın T.C Bilim Sanayii ve Teknolojik Bakanı Dr.Faruk Özlü  , Milli Eğitim Bakanı Sayın Dr.İsmet Yılmaz  ve Kosgeb Başkanı Sayın Prof.Dr.Cevahir Uzkurt 'un  yanısıra çok sayıda Milletvekili, üst düzey bürokrat, KOBİ temsilcisi ve grişimcilerin katıldığı törende en başarılı projeler açıklandı. 

Firmamızı temsilen Genel Müdürümüz Sayın Mustafa SARICA , Proje Sorumlumuz ve Fabrika Müdürümüz Sayın Abdulkadir ÖZARPA ile Üretim Müdürümüz Sayın Emre BACAK törene katıldılar.

Firmamız bu proje ile Dİjital Dönüşüm alt yapısını tamamlayarak , ERP, MRP , PDM ve PLC verilerini birbiri ile konuşturmayı hedeflemektedir. Bu sayede üretim ,kalite ve bakım, müşteri, teknik servis takipleri, teknik resimler de dahil olmak üzere tüm faaliyetlerinde fabrika içerisinde  kağıt ile takip kaldırılrak tamamen dijital ve akıllı uzaktan takip sistemine geçilecektir.

Projede emeği geçen tüm paydaşlarımıza ve Ankara'da bize ev sahipliği ve misafir eden bizimle özel ilgilenen RTUK Başkanımız Sayın Prof.Dr.İlhan Yerlikaya'ya da ayrıca teşekkür ederiz.

  
 
Özbekistan Satış Ofisi: +998 71 256 87 33 - +998 97 440 50 65
Özbekistan Satış Ofisi